Spotkanie integracyjne Towarzystwa Ziemi Kozielskiej

27 lipca 2023

1 lipca 2023 r. odbyło się spotkanie integracyjne członków Towarzystwa Ziemi Kozielskiej. Miejscem (tradycyjnie) była winnica Synapsa w Większycach. Spotkanie towarzyskie powiązane było z początkiem obchodów 60-lecia Towarzystwa. Główne uroczystości będą powiązane w kolejnym XXVIII Kędzierzyńsko-Kozielskim Seminarium Naukowym w listopadzei b.r. 

 Lipcowa sobota zgromadziła (rotacyjnie) prawie pięćdziesiąt osób, w tym kilku absolwentów matury z 1980 r. kozielskiego liceum, którzy są członkami Towarzystwa. 

Jak wspomniano - uroczystości 60-lecia będa miały miejsce w listopadzie, o czym powiadomimy oraz w czerwcu 2024 r., rocznicy pierwszego Walnego Zjadu TZK. Już obecnie zapraszamy na te uroczystości i spotkania. 

Patronat

Towarzystwo Ziemi Kozielskiej 
działa pod Patronatem 
GRUPY AZOTY ZAK S.A.

Kontakt

Zebrania statutowe Zarządu odbywają się co 4 miesiące, prezydium zarządu spotyka się okazjonalnie.

 

Odpowiadamy na kontakt emailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (77 4823686 lub 77 4837244)

 

Nasz adres:

Towarzystwo Ziemi Kozielskiej
ul. Józefa Ign. Kraszewskiego 5 B
47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 077/482 36 86


 

Członkowstwo

ZOSTAŃ CZŁONKIEM TZK
DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

Księgozbiór TZK